Hálásan köszönünk minden anyagi támogatást! Az Önök támogatásával valósulnak meg egyházi programjaink, tartjuk fenn templomunkat, a közösségi házat, fizetjük alkalmazottainkat, a közüzemi díjakat (villany, víz, gáz, telefon stb.), épületeink felújítását.

Hogy kiadásainkat fedezni tudjuk, ahhoz szükségünk van arra, hogy minden hozzánk tartozó testvérünk hozzájáruljon a közteherviseléshez.

Köszönettel fogadjuk, ha az éves egyházi hozzájárulást utalással fizeti be. Ezzel különösen a koronavírus járvány idején óvja a saját és embertársai biztonságát. Kérjük, a közleménybe írja be: egyházi hozzájárulás.
Számlaszámunk (OTP Bank): 11747075-20009245

Ha nem tud vagy nem akar utalni, de szeretné rendezni az egyházi hozzájárulást vagy adománnyal segítené a plébániát, akkor jelezze a plébánia telefonszámán ( 94/370-142 ) és felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Köszönjük, hogy a közös terhek viselésével kifejezi a közösséghez tartozást! Isten fizesse meg minden adományát és az egyházért tett fáradozásait!

• Magyar Katolikus Egyház
  • Szombathelyi Egyházmegye