Adománygyűjtés a Magyarok Nagyasszonya szobor felújítására

A vasvári Rózsafüzér Társulat a Bartók Béla utcában található Magyarok Nagyasszonya szobor felújítására Pintér Józsefné kezdeményezésére gyűjtést hirdet. Az időtálló felújítás hozzávetőleg 500 ezer Ft-ba fog kerülni. A kezdeményezést városunk önkormányzata és a Vasvári Domonkos Kolostor Alapítvány is támogatja. Emellett szükséges az önök áldozatos anyagi segítsége, hogy az alkotás ünnepi körmeneteink méltó állomása legyen.

A felajánlások átadhatóak személyesen Pintér Józsefnének és Baranyai Gábornak.

Utalással az alapítvány számlájára is lehet adományt befizetni a közleményben a cél feltüntetésével.
Vasvári Domonkos Kolostor Alapítvány
Számlaszám: OTP 11747075-20009496
Közlemény: Adomány – Mária-szobor

Hálásan köszönünk minden anyagi támogatást!

Támogatás

Hálásan köszönünk minden anyagi támogatást! Az Önök támogatásával valósulnak meg egyházi programjaink, tartjuk fenn templomunkat, a közösségi házat, fizetjük alkalmazottainkat, a közüzemi díjakat (villany, víz, gáz, telefon stb.), épületeink felújítását.

Zenés dicsőítés templomunkban

Zenés dicsőítés kéthetente szerdánként 19 órakor templomunkban élőben, a dicsőítést plébániánk Facebook oldalán is követheti, aki nem tud eljönni rá