Idén a jubiláns házaspárok találkozója június 23-án, szombaton 10 órakor lesz Szombathelyen, a székesegyházban. Azokat a házaspárokat hívják és várják, akik idén ünneplik házasságuk kerek évfordulóját (5., 10., 15., 20., stb). Kérjük a házaspárokat, akik szeretnének részt venni a találkozón, hogy jelentkezzenek a plébániai hivatalban, június 8-ig. (A határidő elmúltával is fogadják a jelentkezéseket, de ezek a párok emléklapot csak utólag, postai úton kapnak, illetve a felolvasott névsorba nem kerülnek bele.)

Azoknak a ministránsoknak, akik Brenner János május elseji boldoggá avatására jelentkeztek, április 22-én, vasárnap délután 4 órakor megbeszélés lesz Vasváron, a közösségi teremben.

2018. augusztus 17. és 22. között erdélyi körutazást szerveznek Zalaegerszegről. Részletes információ a hirdetőtáblán olvasható.