Az óraátállítás miatt jövő szombaton, március 24-én a szentmise még este 6 órakor kezdődik, viszont vasárnap a nyári időszámítás kezdődik, így este 7 órakor kezdődik a mise.

2018. május 1-jén Szombathelyen, a Székesegyház előtti téren avatják boldoggá Brenner János vértanút. Erre a nagy alkalomra buszt indítunk, melynek költsége 400 Ft. Jelentkezni a hivatalban vagy a sekrestyében lehet legkésőbb március 25-ig. Bizonyos okok miatt jelentkezni kell azoknak is, akik személyautóval szeretnének menni.

A Szombathelyi Egyházmegyei Karitász meghirdette a „Családok a családokért” adománygyűjtő akcióját a nagyböjti szent időben. Az erre szánt összeget március 18-ig a rácsnál lévő perselybe kérjük betenni. Az adományokat hálásan köszönjük a rászoruló családok nevében.

Idén a hittantábort július 2–7. között tartjuk Zalalövőn. Várjuk a gyerekek jelentkezését június 15-ig. Részvételi díj 15 000Ft.

2018. július 31-től augusztus 6-ig zarándoklatot szervezünk Medjugorje-be. Július 10-ig lehet jelentkezni. A zarándoklat költsége 210 euró.

Plébániánk nagyböjti lelkigyakorlata március 22-én, 23-án és 24-én lesz a vasvári templomban. Minden alkalommal délután 5 órakor kezdődik az elmélkedés, utána gyónási lehetőség lesz.

Azoknak az idős és beteg testvéreknek, akik otthonukban szeretnék elvégezni a nagyböjti szentgyónást és szentáldozást, erre március 23-án, pénteken délelőtt lesz lehetőségük. Kérjük a hozzátartozókat, hogy ezt március 21-ig jelezzék a sekrestyében vagy a hivatalban.