Szent Kereszt felmagasztalása plébánia Vasvár

Vasvár, Bartók Béla u. 3.

 

Plébánia: 94/370-142

Plébános: Tengan Sebastian SVD – 30/221-6525

Káplán: Fernandes Loyd SVD – 30/995-5057

 

 

Március 2. első péntek. E nap a megszokott módon zajlik.

A vasárnapi persely-adományokat a katolikus iskolák javára gyűjtöttük. Köszönünk szépen minden jószívű adományt.

Brenner János boldoggá avatására készülve, a Vasvári Esperesi Kerület imaóráját a családokért február 28-án, szerdán este tartjuk Csehimindszenten. Az imaóra este 6 órakor kezdődik, ezután 7 órakor Bellovics Gábor SJ atya szentmisét mutat be.

Nagyböjti hangverseny lesz templomunkban 2018. március 3-án az esti szentmisét követően 19.15-től. Előadóművészek: Farkas Alexandra, Inotai-Tóth Noémi és Tóth Barnabás. Sok szeretettel hívnak és várnak minden kedves érdeklődőt.

Immár hagyománnyá vált március 15-i Nagyböjti zarándoklatunk idén több helyszínt is érint: Horvátnádalja, Velemér, Rábakethely, Magyarlak. Részvételi díj 3000 Ft, mely tartalmaz egy meleg ebédet, belépőjegyet és autóbuszköltséget. Jelentkezéskor kérjük a részvételi díj befizetését. Jelentkezni legkésőbb március 10-ig lehet.

Azok a ministránsok, akik szeretnének ministrálni Brenner János boldoggá avatási szentmiséjén május elsején, március 3-ig lehet jelentkezni a sekrestyében.

Keresés az oldalon

Ajánló

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Facebook

Linkajánló

Magyar Katolikus Egyház

Isteni Ige Társasága

Szent Imre Missziósház és Verbita Központ

 

Magyar Kurír

Nagy Gáspár Kulturális Központ

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés