Március 2. első péntek. E nap a megszokott módon zajlik.

A vasárnapi persely-adományokat a katolikus iskolák javára gyűjtöttük. Köszönünk szépen minden jószívű adományt.

Brenner János boldoggá avatására készülve, a Vasvári Esperesi Kerület imaóráját a családokért február 28-án, szerdán este tartjuk Csehimindszenten. Az imaóra este 6 órakor kezdődik, ezután 7 órakor Bellovics Gábor SJ atya szentmisét mutat be.

Nagyböjti hangverseny lesz templomunkban 2018. március 3-án az esti szentmisét követően 19.15-től. Előadóművészek: Farkas Alexandra, Inotai-Tóth Noémi és Tóth Barnabás. Sok szeretettel hívnak és várnak minden kedves érdeklődőt.

Immár hagyománnyá vált március 15-i Nagyböjti zarándoklatunk idén több helyszínt is érint: Horvátnádalja, Velemér, Rábakethely, Magyarlak. Részvételi díj 3000 Ft, mely tartalmaz egy meleg ebédet, belépőjegyet és autóbuszköltséget. Jelentkezéskor kérjük a részvételi díj befizetését. Jelentkezni legkésőbb március 10-ig lehet.

Azok a ministránsok, akik szeretnének ministrálni Brenner János boldoggá avatási szentmiséjén május elsején, március 3-ig lehet jelentkezni a sekrestyében.