A szentmisét követően hamvazást tartunk.

A jövő vasárnapi persely-adományokat a katolikus iskolák javára gyűjtjük. Előre is köszönünk minden jószívű hozzájárulást.

A Szentatya február 4-diki Úrangyala imádságában elhangzott az a kérése, hogy február 23-án, pénteken az egész Egyház imádkozzon és böjtöljön a Kongói Demokratikus Köztársaság, Dél-Szudán és az egész világ békéjéért. Templomunk ezért ezen a napon nyitva tart, hogy bárki bejöhessen imádkozni a Szentatya szándékáért. Az este 6 órakor kezdődő Keresztút keretében pedig közösen imádkozunk erre a szándékra.

Brenner János boldoggá avatására készülve, a Vasvári Esperesi Kerület imaóráját a családokért február 28-án, szerdán este tartjuk Csehimindszenten. Az imaóra este 6 órakor kezdődik, ezután 7 órakor Bellovics Gábor SJ atya szentmisét mutat be.

Az immár hagyományos, március 15-diki nagyböjti zarándoklatunk idén több helyszínt is érint: Horvátnádalja, Velemér, Rábakethely és Magyarlak községeket. A részvételi díj 3000 Ft, amely tartalmazza egy meleg ebéd, a belépőjegy és az autóbusz költségét. Jelentkezni legkésőbb március 10-ig lehet. Jelentkezéskor kérjük a részvételi díj befizetését.