Szent Kereszt felmagasztalása plébánia Vasvár

Vasvár, Bartók Béla u. 3.

 

Plébánia: 94/370-142

Plébános: Tengan Sebastian SVD – 30/221-6525

Káplán: Fernandes Loyd SVD – 30/995-5057

 

 

Plébániánk hívei második alkalommal zarándokoltak el július 22-én Mariazellbe, Loyd atya szervezésében. Ezen a napon Vasvárról 50 fővel indultunk útnak autóbusszal, hogy a kedden gyalog Szentgotthárdról elinduló zarándoktársainkat köszönthessük a szép kegyhelyen. Délben keresztutat jártunk körmendi társainkkal, majd egy kis szabad program után háromnegyed 2-kor fogadtuk a céljukat elérő gyalogos zarándokokat, akikkel közösen részt vettünk a 15 órakor kezdődő szentmisén. Hazafelé a buszon a 176 km-es távot gyalog teljesítő 3 vasvári (Pál Mária, Bohárné Zimits Rita, Bohár Balázs) számoltak be lelki élményeikről.

(Vasvári Újság – 2017. augusztus 2.)

Keresés az oldalon

Ajánló

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Facebook

Linkajánló

Magyar Katolikus Egyház

Isteni Ige Társasága

Szent Imre Missziósház és Verbita Központ

 

Magyar Kurír

Nagy Gáspár Kulturális Központ

 

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés

Mentés