Címlap

Április 9-én van Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe. E napon a reggeli szentmise keretében tehetnek ígéretet azok, akik 9 hónapon keresztül szeretnének imádkozni a halállal fenyegetett, meg nem született magzatokért.

Április 13-án, pénteken este 7 órakor tartjuk Fatimai engesztelésünket. Előtte fél 7-től rózsafüzért imádkozunk.

2018. május 10-én, csütörtökön kerül megrendezésre plébániánkon az Egyházmegyei Elsőáldozók Zarándoklata. Az előző zarándoklatokhoz hasonlóan önkéntes segítségre van szükségünk a lelkinap szervezésében. A teendőkkel kapcsolatban megbeszélést tartunk április 12-én, csütörtökön este 7 órakor a közösségi teremben. Erre várunk mindenkit, aki szeretne segíteni.

Idén a Jubiláns házaspárok találkozója június 23-án, szombaton lesz 10 órakor Szombathelyen a székesegyházban. Azokat a házaspárokat hívják és várják, akik az idei évben ünneplik valamelyik házassági évfordulójukat (5., 10., 15., 20., stb). A határidő elmúltával is fogadják a jelentkezéseket, de ezek a párok emléklapot csak utólag, postai úton kapnak, illetve a felolvasott névsorba nem kerülnek bele. Kérjük a kerek évfordulós házaspárokat, akik szeretnének részt venni a találkozón, hogy június 8-ig jelentkezzenek a plébániai hivatalban.